Vodi: gdč. Lana Praner z Gospodi
(Kratek odlomek, celoten tekst obsega 15 strani)
Torej, danes imamo lepo in prijetno tematiko, s katero si boste postavili notranji steber, notranjo aktivacijo skozi vaš steber Življenjske energije, ki bo pretakala in transformirala energijo življenja zemeljskega vsegá.
To pomeni, da boste skozi to tolmačenje, tehniko, ali lahko bi dejali tudi delno meditacijo ali meditacijo, kakor bo komu ljubše, jo lahko potolmačite, je vsekakor povezava na Mater Naravo.
Ko boste delali pri sebi, skozi sebe, boste v istemu času aktivirali v svoji bližini, skozi vsa živa bitja – ne skozi ljudi! Tukaj se nekako usmerjamo predvsem na drevesa, na zelenje, na življenje, na ptice in radost, tisto, kar ima veselje. Ne tisto, kar prinaša trpljenje.
Torej, vez je na tisto nekaj, kar ima iskro samega Izvornega Boga.
Saj veste, vi, ki iščete vez, ki se razdajate, vi, ki duhovno rastete – vi ste tisti, ki naj bi imeli svojo Izvorno kodo, svojega srčnega duhá še v sebi. In danes Bomo razkrivali meditacijo ali razkrivali pot regeneracije. Regeneracije skozi tehtanje ali nekako, na koncu, ko pretehtamo vse skupaj, pridemo do ravnovesja.
PDF datoteka: Lana Praner – RAVNOVESJE SKOZI DIH MEDITACIJE
VIDEO:
00:00 – Uvodni del
04:02 – Ravnovesje
08:11 – Razpoznavanje bremen
12:16 – Središčna os, skozi katero teče bela življenjska energija
17:38 – Harmonija matere narave
21:26 – Kako ponovno vzpostavite pretok znotraj sebe?
23:49 – Pretočnost središčne osi
27:52 – Bitje Življenja
31:10 – Napotki za izvajanje tehnike
35:30 TEHNIKA: KAKO VZPOSTAVITI RAVNOVESJE ZNOTRAJ SEBE